درباره ما

تک رایان در سال 1377 با نام بهینه رای تاسیس و در زمینه مشاوره، فروش و خدمات مرتبط با رایانه فعالیت خود را آغاز نمود. بعدها این مجموعه نام خود را به تک رایان تغییر داد.
درحال حاضر تک رایان مرکز تخصصی فروش اینترنتی برترین کالاها از بهترین برندها  و محل معرفی و فروش کالاهای لوکس و تخصصی دنیای آی تی است. گروه های مختلف کالا از قبیل سخت افزارهای اصلی و لوازم جانبی کامپیوتر، رایانه های AIO، تجهیزات شبکه، تبلت و لپ تاپ و ... با تنوع کم نظیر از برترین برندها در تک رایان عرضه می شود.
کاربران  و مشتریان ما می توانند با بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما، خریدی بهینه، مطمئن و هوشمندانه را تجربه کنند . ما معتقدیم که انتخاب هوشمندانه از برندهای اصیل و صرفا با ضمانتهای اصلی و بهره مندی از بهترین خدمات، قیمتها و پیشنهادات فروش، شایسته مشتریان همراه تک رایان است.
تک رایان مفتخر است که طیف وسیع مشتریان همراهش، کاربران متخصص و حرفه ای ( گرافیستها، اور کلاکرها، نت ورکرها، .... )، مسئولین محترم خرید ارگانها و سازمانها و شرکتها ، همکاران فروشنده در سراسر کشور و کاربران عادی را شامل میشود. چراکه بنیان اعتبار و هویت ما را اعتماد قریب به 20 ساله کاربران و مشتریان گرانقدر، از طیفهای مختلف، تشکیل داده است.
ارائه کالاهای اصیل و به روز، قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با گارانتی های معتبر، اولویت های محوری تک رایان محسوب می شوند. از این روی هست که ما " فروش برترینهای دنیای IT " را مدعی هستیم.
یادآور میگردد، تک رایان در هیچ نقطه ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها از طریق همین مرکز ارائه می شود.

  
  • 12 مهر 1396
  • َAghasi - Admin
  • 15169
طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2025