روش های ارسال


تحویل حضوری

برای اطمینان خاطر مشتریان از کالاهای خریداری شده این امکان فراهم شده تا مشتریان سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنند و آن را به صورت حضوری تحویل بگیرند.
توجه: قبل از مراجعه حتما زمان مراجعه به فروشگاه را هماهنگ کنید. برخی کالاها در انبار هستند و ارسال آن ها به فروشگاه اندکی زمان بر است. در ضمن پرداخت فاکتور به منزله قطعی بودن خرید شماست و محصولات شما در اسرع وقت به فروشگاه ارسال خواهد شد.

 

پیک موتوری (مشتریان تهران)
برای مشتریان مقیم تهران امکان ارسال از طریق پیک موتوری وجود دارد. هزینه ارسال برای فاکتور های بالای 1.000.000 تومان رایگان است و زمان تحویل آن بین 24 الی 72 ساعت کاری می باشد، برای فاکتور های زیر این مبلغ با توجه به مسافت و حجم محصول هزینه ارسال محاسبه شده و هنگام تحویل کالا هزینه دریافت میگردد.
توجه داشته باشید برای تحویل سریعتر و قرار گرفتن در اولویت، فاکتور خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

 

تیپاکس
پست تیپاکس سریعترین روش ارسال کالا به شهرستان است. شهرهایی که تحت پوشش تیپاکس هستند به صورت 24 الی 72 ساعت کاری کالا را تحویل میگیرند و مشتریانی که خارج از بافت شهری قرار دارند امکان اینکه زمان بیشتری برای تحویل کالا رقم بخورد وجود دارد. 
هزینه ارسال از طریق تیپاکس به صورت پس کرایه بوده و پس از تحویل کالا هزینه آن را پرداخت میکنید.
بدیهی است تنها هزینه ارسال کالا را هنگام تحویل پرداخت میکنید و فاکتور شما پس از پرداخت ارسال خواهد شد.

پست پیشتاز
ارسال سفارشات به تمامی نقاط تحت پوشش پست پیشتاز امکان پذیر است. با توجه به اینکه بسته بندی برای ارسال از طریق پست پیشتاز با تیپاکس متفاوت میباشد و همچنین هزینه ارسال هنگام ارسال دریافت میشود، هزینه ارسال آن هنگام ثبت سفارش به فاکتور افزوده میشود.
توجه: حتما در هنگام ثبت سفارش کد پستی خود را با دقت وارد کنید.

 

  • 10 آبان 1393
  • مدیریت سایت
  • 22220
طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2025